Likvidátor/ka faktúr na ekonomickom oddelení

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Krajná 86, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou/ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnený na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovednosť za spracovávanie a evidenciu došlých faktúr
- uskutočňovanie pravidelnej kontroly náležitosti pokladničných dokladov
- aktívna komunikácia s dodávateľmi tovaru a riešenie rôznych záležitosti súvisiacich s faktúrami
- aktívna komunikácia s našimi predajňami a poskytovanie poradenského servisu

- perspektívne a atraktívne pôsobenie v profesionálnom tíme
- moderné zázemie silnej spoločnosti
- podpora
- dôkladné zaškolenie
- stabilita

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj životopis, motivačný list, prípadne fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM. PO STAROSTLIVOM POSÚDENÍ VŠETKÝCH ŽIADOSTÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV, KTORÝ POSTUPUJÚ DO ĎALŠIEHO KOLA. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

Ak máte záujem o viac informácií, kliknite na http://kariera.okay.cz/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené SŠ vzdelanie
- presnosť, dôslednosť, samostatnosť
- dobré komunikačné schopnosti
- základy podvojného účtovníctva, fakturácia
- MS Excel, MS Worrd
- práca v SAP - výhodou

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3282458  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: bude upresnený na pohovore