Asistent/ka predaja OKAY Prešov

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnený na personálnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:
- obsluhovanie zákazníkov a aktívny predaj vybraného tovaru
- podpora pre zákazníkov, ktorí potrebujú poradiť pri výbere a nákupe elektrospotrebičov
- budovať si vzťahy so svojimi stálymi zákazníkmi
- podieľanie sa na pravidelných inventúrach
- zlepšovať vzhľad, funkčnosť a atraktivitu zvereného úseku predajne
- napomáhať plynulému chodu predajne

Ponúkame:
- perspektívne a atraktívne zamestnanie v profesionálnom tíme
- moderné zázemie silnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- pravidelné vzdelávanie v oblasti elektrospotrebičov a zákazníckeho servisu, čo využijete v pracovnom i osobnom živote

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list, prípadne fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom na veľký záujem, bohužiaľ, nie je možné odpovedať každému kandidátovi osobne, preto budeme telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na danú pozíciu.
V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do termínu ukončenia výberového konanie (tzv. 7 dní od zverejnenia inzercie) považujte výberové konanie za uzavreté, s tým, že na danú pozíciu bol vybraný iný kandidát, ktorý spĺňa všetky nami uvedené požiadavky na danú pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Ak máte záujem o viac informácií, kliknite na http://kariera.okay.cz/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- minimálne SŠ vzdelanie
- orientáciu na zákazníka
- pozitívne myslenie a orientáciu na výkon
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2511034  Megjelentetés dátuma: 6.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: bude upresnený na personálnom pohovore