Súkromná lektorka NJ

OK-V s.r.o.

Miesto práce
Rača, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je zadaná pre súkromnú osobu.
Hľadám pre môjho nadriadeného súkromnú lektorku nemeckého jazyka najlepšie aby dochádzala do Rače (pohonné hmoty si viete zahrnúť do odmeny, sú preplácané) Po prípade by vedel prísť do nejakej učebne, preto prosím o viac možností . Pán už navštevoval Goethe inštitút, ale z časového hľadiska preferujeme lektorku ktorá by sa vedela dostaviť do Rače s možnosťou dlhodobej spolupráce. Potreboval by ekonomicko-obchodnú nemčinu (jeho úroveň B1) utorky a štvrtky mu časovo vyhovujú
zhruba od 10 do 11:30 alebo až do 12:00 hod.

preplácané pohonné hmoty,
pekné prostredie rodinného domu

uprednostnení budú uchádzači s praxou , referenciami a fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Magisterský

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-kvalitné a zrozumiteľné doučovanie
-záujem o dlhodobú spoluprácu
-ochotu dochádzať
-najlepšie vysokoškolsky vzdelaného (ponuka nie je
vhodná pre študentov)
-znalosť nemeckého jazyka je podmienkou!
-akceptujeme životopisy len s fotografiou

Spoločnosť zaoberajúca sa kúpou a predajom nehnuteľností, pozemkov .
Zaoberajúca sa novými projektami v priemyselnej oblasti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2719313  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou