Odborný predajca, skladník

OK SPOJ, s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 117, Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna obsluha na predajni, práca s pokladňou,
- starostlivosť o predajňu, manipulácia s tovarom,
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov, technické poradenstvo a podpora existujúcim zákazníkom,
- ponuka a predaj produktov technického zamerania v oblasti spojovacieho materiálu, kotviacej techniky a vzduchotechniky,
- vyhľadávanie nových zákazníkov,
- tvorba cenových ponúk,
- ďalšie činnosti podporujúce predaj
- príjem a výdaj tovaru v sklade
- manipulácia s ťahšími bremenami

- zaujímavá práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- motivujúce finančné ohodnotenie (odmeny z predaja, kvartálne odmeny),
- práca s najnovšími technológiami v mladom a veselom kolektíve,
- zamestnanecké zľavy na ponúkaný sortiment,
- firemné oblečenie,
- možnosť odborného rastu a ďalšieho vzdelávania,
- fixná pracovná doba po-pia 7:30-16:00.

Životopis s fotografiou prosím, zasielajte e-mailom na [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov! Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Expert
Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Expert
Money S3 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť a orientácia na zákazníka,
- obchodné zručnosti,
- samostatnosť pri riešení úloh,
- zodpovednosť, spoľahlivosť,
- flexibilita,
- vysoké pracovné nasadenie,
- cieľavedomosť a zmysel pre výsledok

Spoločnosť OK SPOJ, s.r.o. so sídlom v Košiciach sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom spojovacieho materiálu, kotviacej techniky, vzduchotechnických komponentov, stavebnej chémie, vŕtacích nástrojov, reznej a brúsnej techniky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3870208  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac