Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Opatrovateľka

Ohel David - špecializované zariadenie pre seniorov

Miesto práce
Svoradova 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 050 EUR/mesiac2x ročne odmeny, preplácanie nadčasov, týždeň dodatkovej dovolenky,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opatrovanie seniorov v 12 hod. zmenách , vykonávanie toalety u pacientov, pomoc pri sebaobslužných úkonoch, sprchovanie pacientov
- prezliekanie postelí, úprava zovňajšku pacienta, ponúkanie tekutín,
kŕmenie a vysádzanie pacientov
- trpezlivosť, empatia

Práca v malom kolektíve, ponúkame výhodné platové podmienky, 2x ročne odmeny, preplácanie nadčasov, týždeň dodatkovej dovolenky, prácu v čistom a príjemnom prostredí, možnosť stravovania priamo v zariadení, gastrolístky ,
nočné príplatky, príplatky za soboty ,nedele a sviatky

Informácie o výberovom konaní

trpezlivosť a empatia pri práci so seniormi
ubytovanie neposkytujeme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo , opatrovateľský kurz

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ohel David je špecializované zariadenie pre seniorov poskytujúce nepretržitú 24 hodinovú ošetrovateľskú a opatrovateľskú starostlivosť seniorom.
Malé zariadenie rodinného typu s kapacitou 40 klientov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3095037  Megjelentetés dátuma: 16.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac