Manažér obchodu

OFZ, a.s.

Miesto práce
Oravský Podzámok-Široká
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacOdmena za hospodársky výsledok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný manažér v OFZ a.s je akčná a motivujúca práca, ktorá má naozaj široký záber a vysokú mieru samostatnosti. Manažér sa stretáva s množstvom zaujímavých činností zo sveta obchodu. Najčastejšie sa jedná o činnosti spojené s nákupom strategických surovín a predajom finálnych výrobkov ako napríklad vyjednávanie cien, budovanie vzťahov so zákazníkmi z celého sveta alebo vyhľadávanie nových možností na spoluprácu. Pri neustálom riešení komplexných problémov získava úspešný kandidát veľké množstvo skúseností, pri ktorých nastáva výrazný osobnostný rozvoj.
Manažér obchodu:
1. Vykonáva činnosti súvisiace s nákupom strategických surovín.
2. Vykonáva činnosti súvisiace s predajom našich produktov (vyjednávanie cien, komunikácia so zákazníkom).
3. Aktívne vyhľadáva nových odberateľov a dodávateľov.
4. Spolupodieľa sa na riešení reklamácií súvisiacich s nákupom a predajom.
5. Služobné cesty ako stretnutia so zákazníkmi, konferencie alebo školenia (momentálne po Slovensku, keď sa stabilizuje situácia s COVID tak aj po celom svete).
6. Príprava a realizácia kontraktov.
7. Zodpovedá za hospodárenie so zvereným hmotným a nehmotným investičným majetkom.
8. Podieľa sa na navrhovaní a realizácii nových metód pre zlepšenie výroby, nákupu a predaja.
9. Ochraňuje údaje tvoriace predmet obchodného tajomstva a.s.

Dochádzkový bonus, jubilejné odmeny,
• Možnosť Home-office
• Flexibilná pracovná doba
• Osobnostný rozvoj
• Budovanie kariéry
• Teambuildingy a rôzne akcie
• Networking: vybudovanie globálnej siete kontaktov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

1. Komunikačné zručnosti
a. Anglický jazyk B2
b. Schopnosť vyjednávať
c. Efektívne písanie emailov
d. Responzivita (schopnosť odpovedať v rýchlom čase na emaily a telefonáty)
2. Adaptabilita: aktívne učenie
a. Rýchlo sa učiť
b. Časový manažment
c. Organizačné schopnosti
d. Kreatívne riešenie problémov
3. Práca s ľuďmi
a. Schopnosť sa rýchlo rozhodovať
b. Riešenie konfliktov
c. Príjemné vystupovanie
Vítaná znalosť cudzích jazykov (nemčina, resp. polština, resp. ruština).

OFZ, a. s. je najväčším stredoeurópskym výrobcom ferozliatin. História spoločnosti siaha až do roku 1952, kedy boli vyrobené prvé ferozliatiny na Slovensku.
OFZ, a. s. sa nachádza uprostred hutníckych centier Slovenska, Poľska, Českej Republiky, Maďarska a Rakúska. Je jedným z najdôležitejších dodávateľov ferozliatin pre región strednej Európy, keď takmer 97% výroby je umiestňované práve na týchto trhoch.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3984103  Megjelentetés dátuma: 26.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac