Skladník - šofér - montážnik

OFFICE PRO - TRUDON s.r.o.

Miesto práce
Duklianska 3516, okres Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
24.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1000 EUR/mesiac, V závislosti od pracovného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia s nábytkom v sklade - s tým súvisiaca hmotná zodpovednosť, rozvozy nákladnými autami k zákazníkom, montáže, balenie nábytku...
Výkon práce v Bardejove a následné výjazdy s tovarom spravidla po polovici Slovenského územia.

Prosím v tejto fáze mi netelefonujte. Je potrebné zaslať životopis s uvedením praxe e-mailom ([email protected]) a pozorne preštudovať všetky informácie, ktoré v tejto pracovnej ponuke uvádzame. Ďalšie informácie Vám budú zaslané ako odpoveď na Váš e-mail.
Reagujte, prosím, len vtedy keď spĺňate požadované kritéria a súhlasíte s uvádzanými podmienkami vrátane platového rozpätia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

nábytkové

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôležité:
1. prax v riadení motorového vozidla
2. vodičský preukaz C výhodou
3. ovládanie vysokozdvižného vozíka a vlastniť k tomu oprávnenie.

Veľkoobchod s profesionálnym kancelárskym nábytkom, kancelárskymi stoličkami a kovovým nábytkom. Zariaďovanie interiérov, grafické návrhy v 2D a 3D.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3186731  Megjelentetés dátuma: 13.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 - 1000 EUR/mesiac, V závislosti od pracovného výkonu