Odborná asistentka obchodného oddelenia

OFFICE HOUSE s.r.o.

Miesto práce
Zámocká 30, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stabilného zamestnanca s dobrými organizačnými schopnosťami, ktorý má precízny a zodpovedný prístup k práci.
Náplň práce:
- administratívna podpora obchodného oddelenia
- príprava a kompletizovanie podkladov pre rokovanie s klientmi v súlade so zákonom
- vedenie obchodných stretnutí s klientom
- zastupovanie obchodného konzultanta spoločnosti
- odborná asistencia pri zakladaní slovenských obchodných spoločností
- podpora manažérom pre kľúčových zákazníkov pri príprave jednania s klientami
- komunikácia s finančným oddelením ohľadom platieb a spracovaní dokladov
- vedenie jednoduchých štatistík a reportov
- plnenie bežných a operatívnych pracovných úloh spojených s pozíciou
- komunikácia s úradmi a inými inštitúciami ( elektronicky/osobne)
- práca s interným programom.

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- dlhodobá spolupráca
- príjemné pracovné prostredie, mladý a priateľský kolektív
- osobné ohodnotenie ( 13 plat)
- kurz anglického jazyka
- možnosť kariérneho rastu
- teambuildingové aktivity
- a iné benefity

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám svoje CV na adresu [email protected]. V prípade, že máš záujem byť vedený/vedená v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveď prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou osobných údajov podľa z. č. 84/2014 v nasledovnom znení: "V súlade so zákonom 84/2014 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom v našej spoločnosťou, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- lojalita
- schopnosť samostatne pracovať
- schopnosť systematickej práce
- zodpovednosť
- zvládanie stresových situácií
- zmysel pre detail a dôslednosť
- ochota rýchlo sa učiť nové veci
- pozícia nie je vhodná pre absolventa
- znalosť obchodného zákonníka vítaná

Spoločnosť OFFICE HOUSE s.r.o. je najstaršou a najväčšou spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na predaj a správu obchodných spoločností, poskytovaní plne funkčných registračných sídiel a súvisiacich korporátnych služieb v 16 business centrách, v 7 mestách na Slovensku a v Českej Republike. Ďalej ponúkame prenájom kancelárií, zasadacích miestností a ďalšie služby súvisiace s plnohodnotnými obchodnými aktivitami spoločnosti ako je napríklad účtovné a daňové poradenstvo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3179273  Megjelentetés dátuma: 6.11.2017