Účtovník

Office & Hotels Direct s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 9, Bratislava
Termín nástupu
02.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200 €/ mesiac, odmeny podľa osobných dohôd

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie podvojného účtovníctva
- príprava účtovných dokladov
- spracovanie došlých faktúr
- vystavovanie faktúr
- vedenie pokladne
- mzdové účtovníctvo
- spracovanie DPH priznaní, súhrnný výkaz DPH, kontrolný výkaz DPH
- príprava daňových priznaní PO
- komunikácia s inštitúciami
- intrastat

- práca v mladom a dynamickom kolektíve, vždy dobre naladenom, v spoločnosti s 18 ročnou tradíciou,
- príjemné, estetické a zdravé prostredie tak ako ho odporúčame našim klientom
- podpora odborného vzdelávania a komunikácia s profesionálnym daňovým poradcom
- možnosť úpravy kĺzavého pracovného času (podľa dohody)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

podvojné účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
OMEGA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť
- znalosť daňových a účtovných zákonov

Office & Hotels Direct s.r.o. je spoločnosť s 25 ročnou tradíciou v oblasti architektonických návrhov a realizácií kancelárskych, reprezentačných, konferenčných a hotelových interiérov, ako aj široké spektrum doplnkových služieb týkajúcich sa vybavenia kancelárií a hotelov.

Sme dílerom spoločnosti Steelcase, ktorá je svetovou jedničkou v oblasti výroby nábytku, a ďalších vybraných dodávateľov zo zahraničia i tuzemska.

Zameriavame sa na zdravé, ergonomické, komfortné a estetické pracovné prostredie, ktoré vytvára nábytok, sedenie, osvetlenie, akustika a zdravý vzduch. Našim životným poslaním je: "Pracujte v pohodlí a zdravo”. Ak radi vytvárate pohodlné, príjemné prostredie, máte dobré komunikačné schopnosti a máte radi výzvy, ste u nás vítaní.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3266263  Megjelentetés dátuma: 20.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 €/ mesiac, odmeny podľa osobných dohôd