Brigádnik: 3d vizuály

OFFICE DEPOT s.r.o.

Miesto práce
Apollo Business Center II, Prievozská 4/B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
5 Eur/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zariaďovanie kancelárií typizovaným nábytkom značky Hobis, Exner, Alfa, Profim, LD Seating, Anatres.
* 3d vizualizácie s výstupmi v JPG strednej kvality kancelárskych priestorov podľa podkladov (fotografie, zameranie, pôdorys).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

* študentská brigáda na sezónu do 15.12.2017, príp. podľa potreby
* nevyhnutný vlastný počítač s 3g programom
* rozsah práce podľa potreby, t.j. 5-10 hod./týždeň
* podklady k práci a bližšie informácie sa predávajú v sídle spoločnosti
* ukážka portfólia práce
* precízna práca a zodpovedný prístup

Zaraďujeme sa medzi najväčších poskytovateľov služieb pre firmy, kancelárie a štátnu správu.
Spoločnosť bola založená v roku 1986 v meste Delray Beach v americkom štáte Florida. Naše ročné tržby sú väčšie ako 15,4 mld. dolárov a v spoločnosti po celom svete pracuje približne 52 tisíc zamestnancov.
Zaraďujeme sa na prvé miesto vo všetkých distribučných kanáloch – od maloobchodných predajní a zmluvných dodávok až po katalógový predaj a internetové obchodovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3211991  Megjelentetés dátuma: 11.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 Eur/ hod.