Copywriter/Back office manažér

Odyzeo, spol. s r. o.

Miesto práce
Vysoká 34, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
august/september
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na interné miesto kolegu / kolegyňu, ktorý bude mať na starosti SOCIÁLNE SIETE našich klientov (a aj náš vlastný), vie sa zapojiť do kreatívneho procesu pri TVORBE A PÍSANÍ TEXTOV a DOHLIADA NA ADMINISTRÁCIU OFFICU. Ďalej by mal/mala mať zmysel pre IT humor, ľúbiť zvieratká, programátorov a mať dobrý pocit z fungujúcej kancelárie, kde sa všetci kolegovia cítia šťastne :D

Náplň práce COPYWRITER

- Spravovanie sociálnych sietí klientov, tvorba statusov a optimalizácia FB, Instagram
- Tvorba a písanie autorských textov, výpomoc s napĺňaním textov na webové stránky
- Úprava gramatiky po našich chlapcoch (dizajnéri a developeri píšu rozhodne bez diakritiky)

Náplň práce BACK OFFICE MANAŽÉR

- pomoc s prípravou podkladov pre účtovníctvo
- pomoc pri plánovaní a realizácií marketingových a obchodných aktivít spoločnosti (možná účasť na eventoch, stretnutiach, pracovných cestách a pod.)
- organizácia a zabezpečovanie každodenného chodu officu (najímanie upratovacej služby, objednávanie ovocia/kávy, atd.)
- vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
- organizácia firemných teambuildingov
- zabezpečenie firemných párty, firemných raňajok
- podľa potreby spracovávať ďalšiu administratívnu agendu

Rozdelnie copywriter vs. office manažér je asi 60:40.

Sme UX/DEV studio. Kladieme teda dôraz na prepojenie dizajn a develop. Pracujeme na projektoch, ktoré sú ľuďom na Slovensku známe - vašu prácu bude určite vidieť a stretne sa s ňou mnoho užívateľov.

Trikrát do roka máme teambuildingovú chatu, spoločné raňajky, ovocie zadarmo, máme antistresového kocúra Zoliho, priestornú, ale zároveň útulnu kanceláriu - bývame v Starom meste s parádnym výhľadom (Vysoká 34).

Ak sa ti chce tak zašli aj motivačný list. Budeš mať väčiu šancu na úspech.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor/manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert

Počet rokov praxe

2

Ideálne ak má človek organizačné schopnosti, SEDLIACKY ROZUM je neskutočná výhoda a vie gramatiku a baví ho písať :)

Sme špecialisti na online biznis optimalizáciu. Robíme na projektoch pre O2, Tatry Mountain Resorts, Eurona, Megabooks, Privatbanku, Bepon, Diners club, Pelicantravel, ESET a na množstve ďalších projektov. Dôležitou súčasťou našej práce a filozofie je práca na našich vlastných startupoch globálneho charakteru.

V Odyzeo považujeme zamestnancov za najcennejšiu hodnotu. Podporujeme kvalitných ľudí, ktorí chcú svoj pracovný život venovať práci na zaujímavých projektoch. Ponúkame im príležitosť k rastu a rozvoju, s ohľadom na ich súkromný život.