Oddlžovací špecialista

Oddlžovacia poradňa, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
03.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
2 000€ - 5 000€, provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viesť obchodné stretnutia so záujemcami o naše produkty a uzatvárať príslušné zmluvy.
Poskytovanie odborného poradenstva v oblasti oddlženia.

• Jedinečné know-how spoločnosti
• Školenia na profesionálnej úrovni na náklady spoločnosti
• Vedenie skúseným manažérom
• Možnosť osobnostného a profesijného rozvoja
• Finančný príjem podľa individuálnych výsledkov s možnosťou neobmedzeného rastu

Sme spoločnosť s viac ako päťročnými skúsenosťami na slovenskom trhu s oddlžením, ktorý tu aj vybudovala. Pomáhame ľudom s ich dlhmi. Snažíme sa im pomôcť pomocou regionálnych zastúpení, ktoré sú už v niektorých krajských, alebo okresných mestách po celom Slovensku. Tu pracuje samostatný Oddlžovací špecialista.
PRIDAJTE SA K NÁM!!!
OBETUJTE DVA MESIACE VÁŠHO ŽIVOTA (čas na učenie) A MY VÁM ZMENÍME CELÝ ŽIVOT.
Ale chce to zanieteného človeka! Nie na skúšku, ani na doplnenie už Vami poskytovaných služieb.
Túto prácu berieme ako poslanie a poslanie sa robí od rána do večera.
Pomáhame ľuďom a sme za to dobre platení.
Ak ste presvedčený, že chcete zdvihnúť túto hodenú rukavicu, neváhajte a posielajte svoje životopisy na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pokiaľ ste človek, ktorý:
• je čestný a svedomitý
• má podnikateľské zručnosti
• chce pracovať ako SZČO alebo ako s.r.o.
• sa chce naučiť ako pomáhať zadlženým ľudom
• má obchodného ducha a vie si zorganizovať čas
• ovláda prácu na PC a MICROSOFT OFFICE (Word, Excel, Outlook)
• je bezúhonný
• nebojí sa pracovať aj 10 – 12 hodín denne
• vie samostatne pracovať a rozhodovať sa
• vie, že začiatok niečo stojí
• chce zarábať 2 000 ,- až 5 000,- eur mesačne

Spoločnosť BONATO s.r.o. patrí medzi najúspešnejšie spoločnosti v oblasti oddlženia a správy dlhov. Naším cieľom je pomáhať ľuďom, ktorí sa dostali do dlhovej pasce a svojimi silami nie sú schopní svoju finančnú situáciu riešiť.

Sme pokračovatelia úspešnej spoločnosti Prvá oddlžovacia s.r.o. a za dobu fungovania spoločnosti sme úspešne oddlžili tisícky zadlžených ľudí, zachránili stovky nehnuteľností a ušetrili našim klientom stovky tisíc eur.
ID: 3412400  Megjelentetés dátuma: 2.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000€ - 5 000€, provízny systém