Automation Tester

Koderia (by Objectify, s.r.o.)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
8.3.2021
3 600 - 4 800 EUR/mesiacsuma pri živnosti na základe skúseností uchádzača, možnosť pracovať aj na TPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z Telco oblasti hľadáme Senior Automation Tester/Developer-a. Čaká vás tvorenie frameworku pre tvorbu, údržbu a spúšťanie testov, testy musia obsahovať validácie na FE a BE. Pomoc pri výbere správneho nástroja pre testovanie mobilných aplikácií. Vytvorenie sady integračných a regresných testov pre iOS/Adnroid aplikácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

GIT - Pokročilý
Jenkins - Pokročilý
TestComplete - Základy
Swagger - Základy
OpenAPI - Základy

Počet rokov praxe

2

-Minimálne 2 roky skúseností s automatizovaným testovaním mobilných aplikácií
-Skúsenosti  s GIT, Jenkins, prípadne podobnými nástrojmi
-Integračné testovanie a E2E testovanie
-Skúsenosť s Testcomplete je plus
-Skúsenosti so Swagger, OpenAPI je plus

Spoločnosť Objectify sa špecializuje už 10 rokov na vývoj softvéru na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Naše produkty sa uplatňujú najmä v oblasti telekomunikácií, bankovníctve a medicíne.
Koderia by Objectify je špecializovaný portál pre IT špecialistov, kde si všetci programátori či programátorky, nadšenci IT, študenti a študentky technických predmetov ale aj ľudia, ktorým je blízky svet IT nájdu to svoje. Najnovšie pracovné ponuky, príspevky zo svetových portálov, IT podujatia ale aj nástroje a pomôcky pre začínajúcich IT freelancerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4035587  Megjelentetés dátuma: 18.2.2021  Alapbér (bruttó): 3 600 EUR/mesiac