Projektant. Pozemné stavby. (Nehľadáme statika)

OBERMEYER HELIKA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000,- € fix + odmeny + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- na základe zadania pripravuje technickú dokumentáciu,
- pripravuje výkresovú dokumentáciu,
- rieši samostatne čiastkové úlohy,
- zúčastňuje sa technických rokovaní,
- pôsobí ako autorský dozor pozemných stavieb,
- zabezpečuje dodržiavanie stanovených kvalitatívnych štandardov a firemných postupov.

Budú spresnené pri osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme Vás!

Ak chcete byť súčasťou tímu, ktorý tvorí jedinečné stavby svojho druhu a ak ich chcete projektovať pomocou najnovších počítačových programov minimalizujúcich chybovosť projektov, potom nás kontaktujte.

Požadujeme:

- ukončené vzdelanie stavebného zamerania
- skúsenosti v REVITe sú výhodou
- skúsenosti v oblasti pozemných stavieb
- schopnosť riešiť stavebné detaily
- technické myslenie
- praktický prístup
- kreatívny prístup k práci
- schopnosť samostatne riešiť problémy

Sme renomovaná medzinárodná spoločnosť, zaoberajúca sa architektúrou, projektovaním, projektovým riadením a odborným poradenstvom v oblasti stavebníctva. V našom portfóliu sú rezidenčné komplexy aj obchodné centrá, kancelárske budovy, kultúrne inštitúcie, zdravotnícke, kúpeľné aj cirkevné objekty, priemyselné a logistické areály, stavby dopravnej infraštruktúry a ďalšie. Máme bohaté skúsenosti s prípravou urbanistických štúdií na Slovensku a v zahraničí, ako aj návrhov v architektonických súťažiach.
Na Slovensku patríme k lídrom v oblasti 3D projektovania a modelovania stavieb v systéme BIM.
Viac sa o nás dozviete na www.obermeyer.sk a pozrite si aj náš FB Obermeyer Helika sro

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3549576  Megjelentetés dátuma: 28.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000,- € fix + odmeny + bonusy