Office Manager - asistentka spoločnosti

OBERMEYER HELIKA s. r. o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, Karlova Ves
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 800,-€ a viac podľa preukázaných schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia vedeniu spoločnosti
- evidencia a správa objednávok
- práca s manažérskym informačným systémom spoločnosti
- zabezpečovanie plynulého chodu kancelárie
- bežná administratíva
- pošta, vybavovanie korešpondencie, preberanie a distribúcia pošty
- zapisovanie + zakladanie zmlúv
- kontrolovať poštu - mail + schránka
- zabezpečovanie pitného režimu/objednávanie minerálky
- objednávanie kávy
- plánovanie dovoleniek - leto + vianoce
- drobné nákupy
- riešenie bežných úloh, ktoré sa pritrafia počas dňa
- dohadovanie schôdzok/zabezpečovanie termínov do kalendárov
- objednávanie kancelárskych potrieb
- objednávanie hotelov, leteniek a. p.
- objednávanie tonerov
- koordinácia a kontrola upratovania
- preberanie a distribúcia pošty
- plnenie úloh v zmysle pokynov priameho nadriadeného

benefity: podľa dohody
prémie a odmeny: podľa interných smerníc spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice.org Base - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!
Ste stabilná osobnosť, ktorá má zmysel pre tímovú prácu? Ste akčná, komunikatívna, spoľahlivá, zodpovedná a samostatná?
Hlavným účelom tejto práce je dobre zorganizovaný chod sekretariátu spoločnosti. Dôležité je, aby mal pracovník jemu pridelenú oblasť pod dobrou kontrolou a toto sa bude od neho aj vyžadovať

Sme renomovaná medzinárodná spoločnosť, zaoberajúca sa architektúrou, projektovaním, projektovým riadením a odborným poradenstvom v oblasti stavebníctva. V našom portfóliu sú rezidenčné komplexy aj obchodné centrá, kancelárske budovy, kultúrne inštitúcie, zdravotnícke, kúpeľné aj cirkevné objekty, priemyselné a logistické areály, stavby dopravnej infraštruktúry a ďalšie. Máme bohaté skúsenosti s prípravou urbanistických štúdií na Slovensku a v zahraničí, ako aj návrhov v architektonických súťažiach.
Na Slovensku patríme k lídrom v oblasti 3D projektovania a modelovania stavieb v systéme BIM.
Viac sa o nás dozviete na www.obermeyer.sk a pozrite si aj náš FB Obermeyer Helika sro

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3392475  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800,-€ a viac podľa preukázaných schopností