Poradca firemných klientov

Oberbank AG pobočka zahraničnej banky v Slovenskej republike

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
na základe dohody
min. 1.600 Eur, v závislosti od dľžky bankovej praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou pracovnej činnosti firemného poradcu je aktívna akvizícia a poradenstvo firemných klientov (SME segment) pri poskytovaní a realizácii bankových obchodov a služieb, príprava a spracovanie podkladov k firemným obchodom, vypracovanie úverových návrhov.

Práca v medzinárodnom tíme, aktívna komunikácia slovom aj písmom v nemeckom / anglickom jazyku.

Životopis v slovenskom a nemeckom / anglickom jazyku a Váš súhlas pre Oberbank AG so spracovaním Vašich osobných údajov zasielajte mailom na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Firemné poradenstvo - banková prax

Počet rokov praxe

5

Podmienkou pre zaradenie do výberového konanie je banková prax min. 5 rokov na pozícii firemného poradcu (SME alebo Large Corporates).
Aktívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka slovom a písmom minimálne na úrovni pokročilý je bezpodmienečne nutná. Očakávame obchodné zručnosti, komunikatívnosť, flexibilitu, otvorenosť k novým úlohám a tímovú orientácia.

Oberbank AG je najstaršia nezávislá regionálna banka Rakúska. Bola založená v roku 1869 v Hornom Rakúsku v Linci a v súčasnosti má svoje pobočky na Slovensku, v Nemecku, Čechách a v Maďarsku. Oberbank poskytuje komplexné bankové služby a produkty pre firemných.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2107886  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 1.600 Eur, v závislosti od dľžky bankovej praxe a skúseností