Referent stavebného oddelenia

Obecný úrad Chorvátsky Grob

Miesto práce
Chorvátsky Grob
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie územných, stavebných a kolaudačných konaní, vydávanie rozhodnutí, vykonávanie štátnych stavebných dohľadov, vydávanie súhlasov na výrub drevín, vydávanie povolení a užívaní malých zdrojov znečistenia ovzdušia

týždeň dovolenky nad rámec zákonníka práce, príspevok na DDS, po 12 mesiacoch doba neurčitá

Informácie o výberovom konaní

budeme kontaktovať len vybratých prihlásených uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

prax na stavebnom úrade, komunikatívnosť, samostatnosť, prehľad v príslušných právnych predpisoch, prax v samospráve vítaná

Obec -samospráva, prenesený výkon štátnej správy
ID: 3595397  Megjelentetés dátuma: 7.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000