Administratívny pracovník

Obec Voderady

Miesto práce
Obecný úrad Voderady, Voderady
Termín nástupu
dohodou
V zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívne práce,
vybavovanie objednávok, komunikácia s dodávateľmi,
vedenie pokladne,
spolupráca pri príprave obecných kultúrnych podujatí,
príprava agendy k verejnému obstarávaniu,
matrika,
projektová činnosť,
organizácia a vedenie pracovných stretnutí,
spracovanie a evidencia dokumentácie,
práca s informačným systémom,
archivácia

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní :

V prípade, ak prejavíte záujem o účasť na výberovom konaní na túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesijný životopis na uvedené kontaktné údaje Obecného úradu. V životopise prosím uveďte súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Výberové konanie sa následne uskutoční formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

znalosť legislatívy zameranej na samosprávu
flexibilita, iniciatíva,
samostatnosť, kreativita,
reprezentatívne vystupovanie,
zodpovedný prístup k práci
odolnosť voči stresu
schopnosť aktívne reagovať a riešiť problémy
schopnosti organizačné a komunikačné
ochota sa neustále vzdelávať
MS Office- pokročilá úroveň
vodičský preukaz skupiny B

Obec ako samostatný samosprávny celok v zmysle zákona č. 369/1990 Zb. v zn.n.p.
ID: 3734080  Megjelentetés dátuma: 7.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: V zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.