Samostatná ekonómka

Obec Slovenské Pravno

Miesto práce
Slovenské Pravno
Termín nástupu
1.11.2020
757 EUR/mesiacVýška mzdy bude stanovená podľa zákona č. 553/2003

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie účtovnej agendy – vedenie účtovnej a mzdovej agendy na obci s materskou školou bez právnej subjektivity a rozpočtovej organizácie (Základná škola s právnou subjektivitou). Zostavovanie účtovnej závierky, konsolidovanej účtovnej závierky, zostavovanie záverečného účtu. Vypracovanie návrhu rozpočtových opatrení, vypracovanie podkladov k spracovaniu ročného rozpočtu obce.
Komplexné spracovanie mzdovej a personálnej agendy.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania
2. Štruktúrovaný životopis
3. Doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
4. Čestné vyhlásenie o tom, že uchádzač nemá záznam v registri trestov
Termín výberového konania bude uchádzačom spĺňajúcim podmienky výberového konania písomne oznámený prostredníctvom pozvánky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

3

bezúhonnosť, dôslednosť, samostatnosť,
znalosť legislatívy v oblasti účtovníctva, rozpočtovníctva, verejnej správy, personalistiky, miezd , výkazníctva

ID: 3963930  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 757 EUR/mesiac