Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Účtovník obecného úradu

Obec Kvetoslavov

Miesto práce
Obecný úrad Kvetoslavov, Kvetoslavov
Termín nástupu
dohodou
955,5 EUR/mesiacfunkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovníctvo: komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva obce v súlade s platnou legislatívou, účtovanie banky, dod. a odber. faktúr, ID, evidencia majetku, zostavenie ročnej uzávierky a konsolidácie, spracovanie priznania DPH, KV, dane z príjmu PO, štatis. výkazov, samostatné zabezp. rozpočtovania a financovania.
Mzdová a personálna agenda: spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy, spracov. ELDP, archivovanie dokladov, evid. a aktu. mzdových listov, výpočet miezd a príprava dokladov k výplatám miezd, komunikácia s inštitúciami-soc. poist., zdravotné poist.,daňový úrad, vykonávanie samostatnej práce na úseku personálnej agendy

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
štruktúrovaný životopis s telefonickým a e-mailovým kontaktom, fotokópia dokladu o najvyššom ukončenom vzdelaní, čestné vyhlásenie o bezúhonnosti, písomný súhlas uchádzača na použitie osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a dopl. niektorých zákonov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Expert
program URBIS - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctva - 3 roky

Počet rokov praxe

3

Bohaté skúsenosti v oblasti účtovníctva
Orientácia v daňovej legislatíve
Pôsobenie vo verejnej správe výhodou
Vyžaduje sa najmä znalosť právnych predpisov
Diskrétnosť, samostatnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, logické myslenie, flexibilnosť a zodpovednosť

Obecný úrad Kvetoslavov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3964164  Megjelentetés dátuma: 17.12.2020  Alapbér (bruttó): 955,5 EUR/mesiac