Obecný policajt

Obec Kanianka

Miesto práce
Kanianka
Termín nástupu
01.10.2018 prípadne podľa dohody
416,50 + variabilná zložka mzdy v závislosti od skúseností v odbore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkon obecného policajta a požiadavky na uchádzača: znalosť zákona 564/1991 Zb. o obecnej polícii, znalosť legislatívy na úseku priestupkov a cestnej premávky

výhodou sú skúseností v oblasti dopravy, riešenia priestupkov, resp. predchádzajúce zamestnanie na dopravnom inšpektoráte PZ,

Na pohovor budú prizvaní len vybratí uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

odborná spôsobilosť § 25 ods. 1,2,3 zákona 564/1991 Zb. o obecnej polícii

Obecný úrad
ID: 3466656  Megjelentetés dátuma: 9.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 416,50 + variabilná zložka mzdy v závislosti od skúseností v odbore