Manažér Centra funkčného tréningu

Obec Kalná nad Hronom

Miesto práce
Kalná nad Hronom
Termín nástupu
1/2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac800 EUR + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinovanie prevádzky Centra funkčného tréningu, riadenie vonkajších ako aj vnútorných vzťahov. Manažérske vedenie prevádzky Centra funkčného tréningu. Monitorovanie, analyzovanie a vyhodnocovanie plnenia kvality poskytovanej služby, ako aj finančných ukazovateľov. Návrh konkrétnych riešení a ich aplikácia. Marketing, ako aj propagácia prevádzky. Vedenie tréningov, zastávanie pozície hlavného trénera v telocvični. Vytváranie tréningových plánov pre skupinové hodiny. Podpora prevádzky kaviarne v oblasti zabezpečovania plynulého chodu, predajného sortimentu ako aj iných poskytovaných služieb v kaviarni. Zabezpečovanie zmluvných vzťahov s právnickými osobami, ktoré majú záujem poskytovať športové vyžitie pre svojich zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Požadované prílohy k prihláške do výberového konania:
- profesijný životopis
- doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- doklady o absolvovaných kurzoch a absolvovanej praxi
- krátkodobá stratégia fungovania Centra funkčného tréningu (2-3 roky) alebo stručný podnikateľský plán
- súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 18/2018 Z.z. O ochrane osobných údajov za účelom spracovania žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažérske, športové

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• absolvovanie manažérskeho vzdelávania/manažérskeho kurzu
• prax minimálne 2 roky v riadení podobnej spoločnosti
• CrossFit Level 1 Course výhodou
• rôzne iné certifikáty a vzdelanie v oblasti športu výhodou

Centrum pomoci Kalná n.o. je nezisková organizácia zriadená obcou Kalná nad Hronom za účelom poskytovania služieb najmä v sociálnej oblasti. V súčasnosti n.o. prevádzkuje Zariadenie pre seniorov a poskytuje ďalšie služby ako terénna opatrovateľská služba, rodinný asistent, prepravná služba, odľahčovacia služba, denné centrum a i.

ID: 3767534  Megjelentetés dátuma: 19.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR/mesiac800 EUR + osobné ohodnotenie