Účtovník/účtovníčka Odboru ekonomických činností v kombinácii s Odborom školstva

OBEC Bernolákovo

Miesto práce
Hlavná 111, Bernolákovo
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac2x ročne možná odmena podľa zásluh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie podvojného účtovníctva v súlade so zákonom č. 431/2002 Z.z. o účtovníctve a rozpočtových pravidlách verejnej samosprávy
- Evidencia dodávateľských faktúr
- Účtovanie vybraných bankových výpisov
- Účtovanie vybraných interných operácií
- Účtovanie dotácií prijatých a poskytnutých obcou
- Spolupráca pri účtovných závierkach, finančných výkazoch
- Archivácia dokumentov, administratívne práce

- Zabezpečenie kompletnej agendy preneseného výkonu štátnej správy a originálnych kompetencií v oblasti školstva
- Zaraďovanie škôl a školských zariadení do siete škôl a školských zariadení
- Príprava výberových konaní v spolupráci s radami škôl
- Vypracovanie návrhov VZN súvisiacich s agendou školstva
- Vybavovanie sťažností a podnetov súvisiacich s agendou školstva

- Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného
- Skúsenosti s prácou v programe Urbis sú veľkou výhodou

- príspevok zamestnávateľa na 3. pilier
- doplatok na stravné lístky
- služobný mobil aj na súkromné účely
- stabilná pracovná doba
- tímbildingové aktivity
- 30 dní dovolenky

Žiadame uchádzačov, aby zasielali svoje životopisy LEN v prípade, že naozaj poznajú túto prácu a majú v nej prax (pozrite Náplň práce).
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, verejná správa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

ekonomika, verejná správa

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s prácou v programe Urbis
- znalosť príslušných zákonov a agendy opísanej vyššie
- komunikatívnosť,
- svedomitosť
- samostatnosť
- tvorivosť
- znalosť práce s PC, Word, Excel, PowerPoint, Outlook
Zašlite:
- súhlas so spracovaním osobných údajov
- štruktúrovaný životopis
- fotokópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní

Vykonávanie samosprávnych a ďalších činností pri správe obce.
ID: 4081303  Megjelentetés dátuma: 14.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac