Referent personálnej a mzdovej agendy

OBEC Bernolákovo

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
ASAP
Od 550 EUR/mesiacV zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov je ponúkaný plat zvýšený o 15% za výkon práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexne spracováva personálnu a mzdovú agendu
-Prijíma, preraďuje a ukončuje pracovný pomer zamestnancov
-Zúčtováva mzdy, spracováva a kontroluje mzdovú agendu
-Plní zákonné povinnosti zamestnávateľa (ročné zúčtovania dane, prihlášky, odhlášky, registračné listy, potvrdenia)
- Eviduje pracovný čas, nadčasovú prácu, listy dôchodkového poistenia, nároky na nemocenské dávky
- Spolupracuje s externými inštitúciami
- Plní operatívne úlohy útvaru podľa pokynu nadriadeného

5 dní platenej dovolenky nad rámec Zákonníka práce
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti je potrebné pripojiť:
- fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- čestné prehlásenie o bezúhonnosti
- profesijný štruktúrovaný životopis
- motivačný list (s uvedenými kontaktnými údajmi e-mail a číslo telefónu)
• prehlásenia: 1.) Informovanie dotknutej osoby, 2.) Súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov, ktoré tvoria samostatné listiny uvedené v závere podmienok pre výberové konanie.
Osobné údaje kandidátov, ktorí na osobnom pohovore neuspejú budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zák. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoju žiadosť o účasť na výberovom konaní spolu s požadovanými dokladmi najneskôr do 18. septembra 2020 na adresu:

Obecný úrad, Hlavná 111, Bernolákovo
Zn.: „Výberové konanie „Referent personálnej a mzdovej agendy “ s poznámkou Neotvárať !

Kontakt
Ľubomíra Šuvadová
Tel.: 0905 271 382
E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou je prax na rovnakej či obdobnej pozícii.

Počet rokov praxe

2

• príjemné a profesionálne vystupovanie / diskrétnosť
• samostatnosť, spoľahlivosť, zmysel pre detail a precíznosť
• komunikačné schopnosti / diplomacia - umenie jednať s ľuďmi
• koncepčný a analytický pohľad na prácu
• tímový hráč, odolnosť voči stresu a monotónnej práci

Vykonávanie samosprávnych a ďalších činností pri správe obce.
ID: 3966844  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Alapbér (bruttó): 550 EUR/mesiac