Referent rozpočtovníctva

OBEC Bernolákovo

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
ASAP
podľa zákona č. 553/2003 Z.z.- Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje spracovanie návrhu rozpočtu obce
- sleduje plnenie schváleného rozpočtu obce
- evidencia odoslaných a došlých faktúr
- evidencia majetku
- pomocné účtovné práce obce
- zabezpečuje evidenciu rozpočtových opatrení
- nahráva rozpočet a jeho úpravy a opravy v účtovnom programe RISSAM
- vykonáva základnú finančnú a administratívnu kontrolu za rozpočtovú oblasť

- stála práca
- fixná pracovná doba
- týždeň dovolenky na viac
- dobrý pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy

Ostatné znalosti:
- Podvojné účtovníctvo, skúsenosť so spracovaním podvojného účtovníctva vo verejnej správe a územnej samospráve, konsolidáciou: nie je podmienkou, ale je výhodou
- Znalosť zákonov: o účtovníctve, majetku a o rozpočtových pravidlách územnej samosprávy - nie je podmienkou, ale je výhodou

Zoznam požadovaných dokladov:
- písomná žiadosť
- profesijný životopis uchádzača
- overená fotokópia dokladu o najvyššom vzdelaní
- písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných
údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných
údajov v znení neskorších predpisov
- čestné vyhlásenie uchádzača o spôsobilosti na právne úkony
Uchádzači o voľné pracovné miesto môžu doručiť svoje žiadosti
- e-mailom: [email protected]
- poštou Obec Bernolákovo, Hlavná 111, 900 27 Bernolákovo
- alebo osobne do podateľne obecného úradu
najneskôr do 31.8.2019
Termín a miesto pohovoru bude oznámené vybratým uchádzačom písomne alebo telefonicky.

Vykonávanie samosprávnych a ďalších činností pri správe obce.
ID: 3712094  Megjelentetés dátuma: 8.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa zákona č. 553/2003 Z.z.- Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov