Junior špecialista telemarketingu

občianske združenie ČERVENÝ NOS Clowndoctors

Miesto práce
Klenová, Bratislava
Termín nástupu
1.4.2021
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacPrehodnotenie po skúšobnej lehote

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne telefonovanie darcom na základe pokynov nadriadeného a prideleného relevantného scenára/call scriptu telefonického hovoru
- práca v prostredí virtuálnej ústredne
- zasielanie emailov darcom podľa potreby internej databázy
- práca s internou databázou v prostredí interného informačného systému
- vyhľadávanie verejne dostupných telefónnych čísel a ukladanie dát do interného informačného systému v súlade s GDPR
- aktualizácia dát v internom systéme
- reportovanie jednotlivých kampaní a poskytnutie spätnej väzby pre potreby supervízie nadriadeného
- riešenie požiadaviek darcov v súčinnosti s nadriadeným, príp. ďalšími členmi ostatných oddelení
- podpora telemarketingovému teamu

Zázemie renomovanej neziskovej organizácie
Pravidelné stretnutia s kolegami z partnerských organizácií v iných krajinách
Neformálne pracovné prostredie v útulnom rodinnom dome so zimnou záhradou
Flexibilný pracovný čas
Možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu
5 dní dovolenky navyše k zákonnému nároku
Stravné lístky/finančný príspevok na stravu
3 dni zdravotného voľna
Narodeninové voľno

Informácie o výberovom konaní

● Motivačný list, životopis v slovenskom jazyku
● Podklady zašlite do 28. februára 2021 na adresu: [email protected], v predmete e-mailu uveďte: Telemarketingový špecialista
● Predložením svojej žiadosti súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov pre účely predmetného výberového konania a s uchovaním poskytnutých údajov pre účely kontaktovania s informáciou o budúcich otvorených pozíciách na obdobie 3 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v call centre je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
Optimistický prístup k životu
Zvládať stresové a neštandardné situácie s humorom
Skúsenosť s telemarketingom veľkou výhodou
Záujem o neziskový sektor a prácu v ňom
Jazykové znalosti výhodou
MS Office užívateľ

Občianske združenie ČERVENÝ NOS Clowndoctors organizuje a zabezpečuje pravidelné návštevy profesionálnych zdravotných klaunov v nemocniciach na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4034733  Megjelentetés dátuma: 17.2.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac