Asistent/ka umeleckého oddelenia

občianske združenie ČERVENÝ NOS Clowndoctors

Miesto práce
Klenová, Bratislava
Termín nástupu
1.6.2020 alebo podľa dohody
900 EUR/mesiacNástupný plat, platové prehodnotenie po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Logistické a administratívne zabezpečenie vzdelávania zdravotných klaunov na národnej a medzinárodnej úrovni
- Koordinácia vzdelávacieho programu pre partnerské zariadenia
- Administrácia certifikačného systému zdravotných klaunov
- Príprava písomných podkladov, zápisov zo stretnutí, vedenie štatistík
- Komunikácia s partnerskými zariadeniami na základe zadania zamestnávateľa, zmluvné vzťahy
- Spolupráca na príprave plánu činnosti a rozpočtu umeleckého oddelenia
- Ďalšie úlohy podľa aktuálnych potrieb združenia a zadania zamestnávateľa

- zázemie renomovanej neziskovej organizácie.
- zamestnanie v príjemnom pracovnom prostredí
- flexibilný pracovný čas, práca v príjemnom kolektíve na zmysluplnom projekte
- možnosť profesionálneho rastu
- hlavný pracovný pomer
- stravné lístky
- 5 dní dovolenky navyše nad zákonom stanový rámec
- 3 dni zdravotného voľna
- narodeninové voľno

Informácie o výberovom konaní

- Motivačný list + životopis v slovenskom jazyku
- Podklady zašlite do 22.mája 2020 na adresu: [email protected], v predmete e-mailu uveďte: Asistent/ka – umelecké oddelenie
- Predložením svojej žiadosti súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov pre účely predmetného výberového konania a s uchovaním poskytnutých údajov pre účely kontaktovania s informáciou o budúcich otvorených pozíciách na obdobie 3 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek písomne odvolať zaslaním emailu na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, umelecké, sociálna práca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné schopnosti
- samostatnosť a schopnosť dodržiavať termíny a dotiahnuť veci do konca
- dôslednosť
- skúsenosti s prácou s ľuďmi sú vítané
- vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
- znalosť a záujem o neziskový sektor

Občianske združenie ČERVENÝ NOS Clowndoctors organizuje a zabezpečuje pravidelné návštevy profesionálnych zdravotných klaunov v nemocniciach na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3911041  Megjelentetés dátuma: 12.5.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac