Riaditeľ/ka správy GALÉRIE MARTIN

Obchodné domy PRIOR STRED, a.s.

Miesto práce
Galéria Martin, Námestie SNP, Martin
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riaditeľ obchodného centra má na starosti aktivity zabezpečujúce hladký chod centra, budovanie a udržiavanie vzťahov s nájomcami, prípravu ročného prevádzkového rozpočtu, analýzu výkonnosti nákupného centra, dohľad nad marketingom, nájmami a technickej správy centra. Bude tiež zabezpečovať bezproblémovú komunikáciu medzi oddeleniami ako i komunikáciu smerom k nájomcom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vedy, Ekonomika organizácia, obchod a služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Micrsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Internet - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

skúsenosti v oblasti riadenia maloobchodných priestorov / správy, nákupného centra, facility manager
znalosť princípov správy majetku a skúsenosti v oblasti riadenia dodávateľov, silné vyjednávacie schopnosti, výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, strategické myslenie, dynamická osobnosť s proaktívnym prístupom, flexibilita, proaktivita

Spoločnosť prevádzkuje 9 obchodných domov, prenájom obchodných, skladových a reklamných plôch

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3941852  Megjelentetés dátuma: 23.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac