Bezpečnostný pracovník - Nitra

Obchodná spoločnosť

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kvalitných a zodpovedných bezpečnostných pracovníkov, ktorí k práci pristupujú profesionálne a zodpovedne.
Čo bude ich úlohou počas denných a nočných zmien?
- stráženie objektov automobilového priemyslu (momentálne vo výstavbe)
- kontrola osôb a vozidiel, perimetru objektov
- komunikácia s bezpečnostným manažmentom

- dobré mzdové ohodnotenie,
- vyplácanie príplatkov za prácu nadčas, v noci a vo sviatok v zmysle Zákonníka práce,
- poskytovanie stravných lístkov podľa odpracovaného času i nad rámec Zákonníka práce,
- odmeny za prácu nad fond pracovného času,
- odmeny za výkon práce,
- náborový bonus vyplácaný po skúšobnej dobe,
- pravidelný stabilný príjem,
- mzda vyplácaná pravidelne do 10. dňa v mesiaci,
- ubytovanie, príp. príspevok na ubytovanie,
- pri väčšom počte zamestnancov príspevok na dopravu,
- poskytnutie kvalitného teplého ošatenia (uniforma),
- ľudský a korektný prístup,
- práca pre stabilnú spoločnosť,
- v individuálnych prípadoch možnosť flexibilného plánovania služieb,
- firemné benefity,
- možnosť kariérneho rastu.

Bližšie informácie vám v prípade seriózneho záujmu radi poskytneme priamo v sídle našej spoločnosti po dohodnutí si stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz odbornej spôsobilosti SBS výhodou
- občianska a trestná bezúhonnosť - odpis registra trestov
- zdravotná spôsobilosť
- znalosť anglického jazyka nie je nutnosťou, ale výhodou
- zodpovedný a profesionálny prístup

ID: 3256579  Megjelentetés dátuma: 29.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou