Predajca v záhradnom centre

Oasis s.r.o.

Miesto práce
Stummerova 99, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
739 - 1 000 EUR/mesiacK základnej mzde sú vyplácané zákonné príplatky a mesačné odmeny. Celková výška mesačnej mzdy závisí od výkonnosti (tržby).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu človeka, ktorého bude práca v záhradníctve baviť. Niekoho s úsmevom, príjemnou komunikáciu a vysokým pracovným nasadením. Pokiaľ rastlinný sortiment neovládaš, nevadí, určite sa do toho rýchlo dostaneš.

Tvojou náplňou práce bude:

- Obslúžiť zákazníka, poradiť mu a vyriešiť jeho požiadavky
- Poskytovať zákazníkom odborné informácie o tovare
- Predávať
- Kreatívna realizácia nápadov (výsadby, výstavky, aranžovanie exteriéru a interiéru)
- Sumarizovať požiadavky od zákazníkov
- Sumarizovať priebežné požiadavky na tovar, ktorý v predajni chýba
- Starostlivosť o tovar a priestory predajne

Ponúkame Ti:

- základný plat 739€ - 1000€ brutto (mesačné odmeny v závislosti od výkonnosti (tržby)) + zákonné príplatky (nadčas, práca v sobotu)
- zamestnanecké výhody
- stabilnú prácu
- možnosť profesionálneho rastu
- príjemné prostredie
- rôznorodú prácu na čerstvom vzduchu, ktorá Ťa bude baviť

Ak ťa naša ponuka oslovila a vidíš sa v nej, neváhaj nám zaslať svoj životopis, či kontaktovať nás pre bližšie informácie ešte dnes na telefónnom čísle: 0908192156 alebo na [email protected]. Tešíme sa na teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Záhradník - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako si predstavujeme Teba:

- vzťah k záhradníctvu – chceme aby Ťa práca bavila a robila si ju s radosťou
- chceme človeka, na ktorého sa môžeme vždy spoľahnúť a je tímový hráč
- znalosť okrasných drevín a ostatného záhradníckeho sortimentu - výhodou
- ochota učiť sa
- pracovať s veľkým nasadením
- schopnosť riešiť problémy a prinášať reálne hodnotné výsledky
- ústretový prístup k zákazníkom – rád pomáhaš ľuďom a berieš to ako prirodzenú vec
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť

Už 25 rokov robíme svet krajšim a zelenším. Okrem realizácií záhrad máme aj vlastné záhradné centrum, trávnikovú škôlku a pestovateľské plochy, čím sme sa vyšplhali na lídra v záhradnom segmente. Realizujeme kompletné záhradnícke služby pre našich klientov od projekcie okrasných záhrad vrátane automatického závlahového systému. Prevádzkujeme záhradné centrum s maloobchodným, veľkoobchodným a ehopovým predajom. Rastlinný materiál dovážame od renomovaných záhradníckych pestovateľov alebo pochádza z produkcie našej okrasnej škôlky. V roku 2007 sme založili vlastnú trávnikovú škôlku, kde zabezpečujeme produkciu trávnych kobercov pre naše realizácie i na ďalší maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.
Ako spoločnosť neustále prijímame nové výzvy a pracujeme na zvyšovaní našich služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4061575  Megjelentetés dátuma: 14.4.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac