Pracovník e-shopu

Oasis s.r.o.

Miesto práce
Stummerova, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiaczákladná mzda + odmeny v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vybavovanie a expedícia objednávok e-shopu
- Dopĺňanie databázy e-shopu - produkty a ich parametre
- Riešenie reklamácií zásielok
- Recepcia + infolinka
- Propagácia firmy na webových stránkach a SS
- marketing firmy, prieskumy

- stabilná práca v dynamickej a expandujúcej spoločnosti
- vďaka dobrým výsledkom odmeny z predaja
- zamestnanecké zľavy
- príjemné prostredie

Táto pracovná pozícia je pre praktického, tvorivého a komunikatívneho človeka, ktorý nemá rád rutinnú prácu a vie prevziať zodpovednosť (keďže bude od Teba závisieť spokojnosť zákazníka a PR firmy, ktoré budeš prezentovať). Tiež od Teba očakávame aktívny prístup a nápady na upgrade eshopu.
Rád komunikuješ s ľudmi, vieš rýchlo a samostatne vyriešiť vzniknuté situácie? Nebojíš sa nových výziev?
V tom prípade Ti vieme ponúknuť zaujímavé finančné ohodnotenie a profesný rast.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie ekonomického smeru výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

- výborné komunikačné schopnosti
- kultivovaný písomný prejav
- schopnosť samostatne riešiť vzniknuté situácie
- ochota pomáhať zákazníkom, kolegom a spoločnosti

Už 25 rokov robíme svet krajšim a zelenším. Okrem realizácií záhrad máme aj vlastné záhradné centrum, trávnikovú škôlku a pestovateľské plochy, čím sme sa vyšplhali na lídra v záhradnom segmente. Realizujeme kompletné záhradnícke služby pre našich klientov od projekcie okrasných záhrad vrátane automatického závlahového systému. Prevádzkujeme záhradné centrum s maloobchodným, veľkoobchodným a ehopovým predajom. Rastlinný materiál dovážame od renomovaných záhradníckych pestovateľov alebo pochádza z produkcie našej okrasnej škôlky. V roku 2007 sme založili vlastnú trávnikovú škôlku, kde zabezpečujeme produkciu trávnych kobercov pre naše realizácie i na ďalší maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.
Ako spoločnosť neustále prijímame nové výzvy a pracujeme na zvyšovaní našich služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3950242  Megjelentetés dátuma: 11.8.2020  Alapbér (bruttó): 696 EUR/mesiac