Team Leader SAN/Storage/Backup od 70 000,-

O2 Czech Republic, a.s.

Místo práce
Argentinská, Praha 7, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 70 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jde o expertní technickou roli s vedením týmu v oblasti zálohování, uchování a archivace dat. Ze 70% budete řešit technické úkoly a projekty v oblasti SAN/Storage/Backup, 30% náplně práce je vedení šestičlenného týmu.
Co u Vás hledáme:
- praktickou zkušenost se SAN: Brocade (primárně HP a EMC)
- zkušenosti se Storage: HPE 3par / EMC VNX / EMC UNITY a další.
- zkušenost se zálohováním, optimálně: EMC CENTERA / EMC AVAMAR / Oracle Library SL8500

Zaměstnanecké výhody, benefity

Motivující platové ohodnocení od 70. 000 hrubého fixu, včetně půlročního bonusu v závislosti na výkonu práce (až 15%).
Možnost posunu v kariéře a získání zkušeností s vedením týmu.
O2 IT Services ale také nabízí širokou škálu dalších benefitů, od zvýhodněných tarifů pro volání až pro 5 SIM, O2 TV a domácího internetu, nebo příspěvek na připojištění až po stravenky, slevu na pohonné hmoty, 25 dnů dovolené a 2 dny zdravotního volna.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme O2. Jeden velký svět plný inspirace, kde se každý den rodí nové nápady a posouvají hranice.

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3520491  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 70 000,-