Administrátor/ka eshopu

Nunofia s.r.o.

Miesto práce
Kuzmányho 5, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ovládaš prácu s počítačom na pokročilej úrovni (internet, balík office, Facebook, fakturácia, skladové hospodárstvo), si manuálne zručná/ý, máš obchodného ducha, rád/a komunikuješ s ľuďmi a chcel/a by si pomáhať zberateľom zjednodušiť prístup k najrôznejším zberateľským kúskom z celého sveta a rozširovať ich zbierky, tak potom hľadáme práve teba.

Do nášho tímu hľadáme administrátora internetového obchodu.
Náplňou pracovnej pozície je:
o kompletná administratíva eshopu (pridávanie a upravovanie položiek eshopu, nastavovanie akcií, a iné)
o vybavovanie objednávok, fakturácia, balenie tovaru, vyskladňovanie, obsluha pokladne, komunikácia s kuriérmi
o komunikácia so zákazníkmi, poradenstvo
o objednávanie tovaru od dodávateľov
o vyhľadávanie nových dodávateľských kontaktov

Pokiaľ vieš písať a hovoriť gramaticky správne po anglicky, česky alebo maďarsky je to veľkou výhodou.

Kto sme?
Internetový obchod www.nunofi.sk vznikol v roku 2007 z nadšenia ku zberateľstvu. Od tohto obdobia sme najlepším eshopom v danom segmente na Slovensku, čoho dôkazom sú aj recenzie našich spokojných klientov https://obchody.heureka.sk/nunofi-sk/recenze/ . V roku 2017 sme získali prestížne ocenenie eshop roku 2017 ako víťaz, v súťaži ktorú organizuje internetový porovnávač Heureka.sk.
Náš sortiment pokrýva širokú škálu zberateľských potrieb (albumy, skladovacie systémy, pomôcky, literatúra a mnoho iného) pre numizmatiku, notafiliu , filateliu a iné zberateľské odbory. Okrem toho prinášame zberateľom zaujímavé zberateľské kúsky z celého sveta (mince, sady mincí, bankovky, poštové známky, ...).
Vzhľadom k tomu, že neustále rastieme a chceme stále zlepšovať naše služby, hľadáme novú posilu, ktorá by doplnila náš kolektív a pomohla nám v našom poslaní.

Ak ťa táto pozícia zaujala, neváhaj a pošli nám tvoj životopis spolu s fotkou.

- zľavy na nákup zberateľských potrieb a predmetov
- motivačné mzdové ohodnotenie odvíjajúce sa od dosiahnutých výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Počet výberových kôl: 2
Pokiaľ máš záujem o uvedenú pracovnú pozíciu, zašli nám tvoj životopis s fotografiou a motivačným listom v slovenskom jazyku.
Priebežne budeme kontaktovať všetkých uchádzačov od ktorých dostaneme vyššie spomínané doklady a poskytneme im informácie o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť k zadaným úlohám
lojálnosť
entuziazmus, vysoká motivácia,
chuť učiť sa, ochota pracovať na sebe a vzdelávať sa
vnútorná potreba inovovať a neuspokojiť sa s aktuálnym stavom
schopnosť samostatne riešiť problémy
komunikačná vyspelosť
flexibilita

Prvý profesionálny internetový obchod založený v roku 2007 so zberateľskými potrebami pre numizmatiku, filateliu a ostatnú zberateľskú oblasť. Do nášho sortimentu patria okrem zberateľským albumov a pomôcok aj pamätné a obežné euro mince, 2 euro mince, zberateľské strieborné a zlaté mince, pamätné a obežné bankovky, svetové mince a poštové známky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3260231  Megjelentetés dátuma: 4.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou