Pomocný účtovník a kontrolór

NUNEZ NFE s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiacPonúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1 000 EUR brutto. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie vydaných a prijatých faktúr v systéme Pohoda (schválenie, zaúčtovanie, príprava platieb cez IB)
- prvotná kontrola správnosti ekonomických dokladov
- príprava podkladov pre DPH
- komunikácia s úradmi, dodávateľmi a inštitúciami
- správa hotovostnej pokladne
- spracovanie interných dokladov
- príprava, kontrola a evidencia zmlúv
- vedenie záväzkov a pohľadávok v Exceli
- evidencia externistov - zmluvy, pracovné výkazy, aktualizácia databázy
- správa a zodpovednosť za úplnosť agendy k projektom
- príprava a prezentácia podkladov k vyhodnoteniu projektov
- komunikácia s účtovníkom a vedením spoločnosti
- pomocné práce pri produkcii eventov
- prax v oblasti eventového managementu vítaná

- príjemné pracovné prostredie a kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pracovná pozícia vyžaduje:
- pedantnosť, dôslednosť a systémovosť
- samostatnosť pri riešení problémov
- schopnosť zvládať stres
- vysoké pracovné nasadenie a flexibilitu
- logický a systematický prístup k práci
- organizačné schopnosti a schopnosť rýchlo vyhodnotiť priority

NUNEZ NFE s.r.o. je renomovaná produkčná spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu televíznych programov, seriálov, filmov, dokumentov a organizovanie spoločenských podujatí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3640300  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacPonúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1 000 EUR brutto. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca .