Office manager/Asistentka konateľa

NT Automation s.r.o.

Miesto práce
Zemianske Podhradie, Bošáca
Termín nástupu
asap
Od 1 000 EUR/mesiacvýška mzdy podľa skúsenosti a odvedenej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc s administráciou menšej výrobnej firmy
- príprava podkladov pre účtovníčku, fakturácia
- nákup a spravovanie objednávok
- e-mailový a telefonický kontakt so zákazníkmi a dodávateľmi
- asistent/-ka konateľa
- manažment kancelárie

- práca v príjemnom kolektíve
- samostatná práca s možnosťou sebarealizácie
- účasť pri rozbehu dynamicky rozvíjajúcej sa firmy
- možnosť využívania cudzích jazykov pri komunikácii so zahraničnými partnermi
- zaujímavé platové ohodnotenie na základe dosiahnutých vedomostí a skúseností
- služobný notebook a mobil

Ak máte akékoľvek otázky k ponúkanej pozícii, neváhajte nás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

- komunikatívnosť
- flexibilita a spoľahlivosť
- schopnosť samostatného riešenia a rozhodovania sa
- odolnosť voči stresu
- manažérske schopnosti
- chuť pracovať
- technické znalosti veľkou výhodou

Nebaví Vás už Vaša monotónna a nudná práca? Hľadáte nové výzvy a kreatívnu prácu? Tak už hľadať nemusíte! Sme mladá expandujúca firma s bohatými skúsenosťami z oblasti automatizácie. Zaoberáme sa predovšetkým projektovaním, montážou a oživením automatizovaných strojov a zariadení. Do nášho tímu hľadáme kolegov, ktorí budú súčasťou našej spoločnej cesty za úspechom. Pôsobíme na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí (napr. Nemecko, ČR, atď). Radi sa stretneme a zodpovieme všetky Vaše otázky. Tešíme sa na Vás.
ID: 4205951  Megjelentetés dátuma: 3.10.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac