Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Malá rodinná firma prijme spoľahlivých vodičov MKD C+E

NSP ADR Trans s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
1 600 - 2 600 EUR/mesiac13.plat, príspevok na letnú dovolenku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Malá rodinná firma prijme spoľahlivých vodičov MKD CE ( súprava Mega), na prepravy v rámci celej EU prevažne SK, AT, DE. Sme malá rodinná firma ktorá berie vodiča ako súčasť rodiny a nie ako číslo pridelené k vozidlu, u nás môžete rátať s férovým jednaním, našich vodičov si vážime nakoľko vieme čo toto remeslo obnáša. Vozidlá sú vybavené OBU jednotkami, palivovými a platobnými kartami, navigáciou. Parkovanie vozidiel sa nachádza v Bratislave, možnosť parkovania osobného vozidla v areály stráženom kamerovým systémom.
Požiadavky na zamestnancov: Prax v autodoprave, príjemné vystupovanie, samostatnosť, starostlivosť o pridelené vozidlo, platné doklady na riadenie nákladného vozidla, ADR výhodou.
Pracovné zmeny : Pondelok - Piatok alebo na turnus 4+1 6+2. Možnosť aj inej dohody.
Čistá mzda od 1600 EUR- do 2600 EUR + odmeny . Životopis nám prosím zasielajte na mail [email protected]

firemné teambuildingy, príspevok na letnú dovolenku, možnosť čerpania záloh, zvýhodnená cena na nákup PHM, 13. plat, pridelené vozidlo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vodič MKD

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, zodpovednosť, starostlivosť o pridelené vozidlo

Malá rodinná firma založená v roku 2019 zaoberajúca sa nákladnou prepravou, skladovaním tovaru a špedíciou .
ID: 4096951  Megjelentetés dátuma: 6.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac