Aplikátor informačných systémov

NRSYS s.r.o.

Miesto práce
Akademicka 12, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900-1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonická podpora , inštalácia programov u zákazníka, školenia, konzultácia, testovanie programov

Stabilná práca na dlhú dobu v stabilnej spoločnosti v oblasti IT v Nitre

V prípade záujmu prosím pošlite životopis na adresu : [email protected]. Budeme Vás kontaktovať v dňoch 15.1 až 19.1.2018

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Aplikovaná informatika

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert

Vodičský preukaz

A

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť , schopnosť pracovať v kolektíve, pružnosť, slušné vystupovanie, ochota sa stále vzdelávať

Sme spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti informačných technológií na slovenskom trhu pre sféru zdravotníctva a obchodu. Vytvárame kvalitný a inovatívny softvér, jednoduchý a maximálne účelný. Robíme inštalácie softvéru a vykonávame podporu v rámci poskytovania komplexnej starostlivosti a služieb. Staráme sa o bezproblémovú prácu našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3107753  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900-1100