Video editor

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800,00 Eur + osobné ohodnotenie podľa skúseností a praxe+ 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo očakávame - chuť tvoriť video-obsah, ktorý osloví ľudí.

Hlavná náplň práce:
* vyhľadávanie videí na zahraničných weboch a ich spracovanie
* preklad shortov a zahraničných videí
* zodpovednosť za strihovú kompozíciu, úpravu zvukových a hudobných stôp, vkladanie a úpravu efektov
* export videí a ich upload do cms systému
* písanie komentárov, resp. titulkov k videám
* redakčné spracovanie reportáží
* príprava videočlánkov na online
* kreatívny prístup k príprave video magazínov

Životopis zasielajte na na e-mail: [email protected] po označením "video editor".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- je potrebná skúsenosť so strihaním videí v Adobe Premiere alebo Pinnacle Studio
- kreativita a technická zdatnosť pre prácu s videom

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1782736  Megjelentetés dátuma: 4.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,00 Eur + osobné ohodnotenie podľa skúseností a praxe+ 13.plat