Operátor vo výrobe/ na rotačnom stroji

NOVOPRINT SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 4, 953 01 Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pomoc pri manipulácií s papierom.
- Odkladanie hárkov zo stroja.
- Pomoc pri údržbe stroja.
- Prenesenie hárkov na určené miesto.
- Vynášanie a vysýpanie odpadového papiera.
- Výpomoc skladníkovi – v sklade (balenie, evidencia....).

- zaujímavá a dynamická práca v medzinárodnej spoločnosti
- mladý kolektív spolupracovníkov

V príprade, že Vás pracovná pozícia zaujala, prosím zašlite Váš životopis na email: [email protected], ako predmet uveďte "Operátor." Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Prosím Vás tiež o súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať
- odolnosť voči stresu

Novoprint Slovensko to sú komplexné riešenia v oblasti predtlačovej prípravy, tlače a knihárskeho spracovania. NOVOPRINT Slovensko, s. r. o. je dcérskou spoločnosťou španielskej polygrafickej skupiny NOVOPRINT S.A. Zameriava sa na tlač technickej dokumentácie, kníh, farebnú tlač katalógov, časopisov či reklamných materiálov podporujúcich obchodné aktivity našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2486035  Megjelentetés dátuma: 23.8.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou