Ošetrovateľ kuríc

Novogal, a.s., Dvory nad Žitavou

Miesto práce
Dolná Seč
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy je 2,95 €/hodinu a na základe kolektívnej zmluvy patria k odmene aj ďalšie príplatky a osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o hydinu na farme odchovu kuríc v Dolnej Seči, práca na halách, asanačné práce na farme. Požadujeme pozitívny vzťah k zvieratám, flexibilitu, samostatnosť a chuť pracovať. Ponuka je vhodná aj pre uchádzača s miernym zdravotným postihnutím. Prosím zaslať životopis s tel.číslom na mailovú adresu [email protected], budeme Vás kontaktovať.

Ponúkame výhodné mzdové podmienky, základná zložka mzdy 2,95 Eur na hodinu, osobné ohodnotenie každý mesiac, zamestnanecké benefity a ročné prémie do výšky 15% z hrubého ročného príjmu.Pracovný pomer na určitú dobu sa predlžuje dva krát a po dvoch rokoch zamestnania sa predlžuje na dobu neurčitú.Možnosť pridelenia služobného 3 izbového bytu. Možnosť zamestnať rodinného príslušníka.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, živočíšna výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Produkcia slepačích konzumných vajec a hydinového mäsa a chov kuríc.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3550084  Megjelentetés dátuma: 29.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy je 2,95 €/hodinu a na základe kolektívnej zmluvy patria k odmene aj ďalšie príplatky a osobné ohodnotenie.