Vodič/ obchodný zástupca

Novogal, a.s., Dvory nad Žitavou

Miesto práce
Novogal a.s., Hlboká cesta, Dvory nad Žitavou
Termín nástupu
hneď
3,59 € na hodinu a na základe kolektívnej zmluvy ďalšie motivačné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a rozvoz vajec dodávkovým autom do 3,5 t, hľadanie nových zákazníkov, práca s existujúcimi zákazníkmi.

Ďalšie odmeny: osobné ohodnotenie, ostatné zamestnanecké benefity, dva krát do roka ročné prémie vo výške 15% z hrubého ročného príjmu. Zárobok dosahuje výšku 740 - 760 Eur. Pracovný pomer je na dobu určitú a po dvoch rokoch sa mení na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačné schopnosti, schopnosť obchodovania, zodpovedný prístup k práci, kreatívnosť, pružnosť.

Produkcia slepačích konzumných vajec a hydinového mäsa a chov kuríc.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3495927  Megjelentetés dátuma: 19.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,59 € na hodinu a na základe kolektívnej zmluvy ďalšie motivačné príplatky