Unity3D/C# developer

Novitech a.s.

Miesto práce
Moyzesova, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1000-1500 € - v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a vývoj AR/VR aplikácie s cieľovou platformou Android/iOS s dôrazom na Android based smart okuliare. Spolupráca na plánovaní nových funkcionalít a ich implementácií.

práca na inovačnom projekte v medzinárodnom tíme
práca s technologickými novinkami
mladý, dynamický a inteligentný kolektív
možnosť práce z domu (home-office) – po skúšobnej dobe
pohyblivá prac. doba
odmeny podľa dosiahnutých výsledkov
mimopracovné aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
možnosť zapojiť sa do riešenia ostatných projektov skupiny

Informácie o výberovom konaní

Ostatné znalosti - požadujeme:
C# - pokročilý
Unity 3D – pokročilý resp. aspoň základy (radi Ťa zaučíme)
Gitlab – základy vítané
Visual Studio – základy vítané
MySQL – základy vítané
PHP – základy vítané
AngularJS – základy vítané

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Teamwork
Schopnosť zorientovať sa v cudzom kóde
Schopnosť pracovať samostatne
Dôslednosť
Time management
Schopnosť a ochota študovať a skúšať nové veci, hľadať inovatívne riešenia
Schopnosť písať čistý, prehľadný, jednoducho udržiavateľný a čitateľný kód
Vytrvalosť a schopnosť poučiť sa z prípadných neúspechov

Stabilná IT spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu v oblasti systémovej integrácie, vývoja informačných systémov, e-business a školenia cez Internet a priemyselných aplikácií pre rozšírenú realitu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3554550  Megjelentetés dátuma: 6.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000-1500 € - v závislosti od skúseností a zručností kandidáta