IT Support

NOVIS Insurance Company

Miesto práce
Nám. Ľ. Štúra, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1200 - 1600 €, v závislosti na Vašich schopnostiach a skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho tímu, ktorá sa bude efektívne podieľať na rozvoji spoločnosti. Máte šancu stáť pri budovaní mladej finančnej inštitúcie, ktorá z Bratislavy riadi aktivity na 10 trhoch v Európe. Môžete získať skúsenosti v rôznych oblastiach jej činnosti, predovšetkým z oblasti IT a prevádzky poisťovne.

Náplňou práce je najmä:

• definovanie, tvorba a administrácia výstupov (reporty, exporty) z informačného systému poisťovne (vyžaduje si základnú znalosť SQL, výhodou je skúsenosť s Jasper Reports / Jasper Studio)
• tvorba zostáv a hromadných korešpondencií a ich rozosielanie klientom a obchodným partnerom
• administrácia „legacy“ nástrojov na báze MS Access a MS Excel (vyžaduje si základnú znalosť Array formulas, výhodou je skúsenosť s VBA)
• spolupráca s oddeleniami správy poistných zmlúv, obchodným oddelením, oddelením marketingu pri definovaní a analýze požiadaviek na IT systémy poisťovne a na ich základe definovanie požiadaviek internému IT oddeleniu, resp. dodávateľom IT služieb
Komunikačným jazykom je slovenčina a angličtina. Znalosť ďalších jazykov je výhodou.

- práca v modernej medzinárodnej finančnej spoločnosti so sídlom v Bratislave
- flexibilný pracovný čas
- mobilný telefón a notebook aj na súkromné použitie
- možnosť kariérneho rastu vrátane možnosti príspevkov na kurzy / školenia
- MultiSport karta

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom, aj v anglickom jazyku.

Podklady do výberového konania prosíme zasielať iba na adresu [email protected] alebo cez portál profesia.sk.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť SQL
- flexibilita a ochota učiť sa nové veci v rámci spoločnosti
- schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne
- pozitívny prístup k práci, komunikatívnosť a trpezlivosť

Sme inovatívna životná poisťovňa. Hľadáme novú posilu do nášho tímu, ktorá nám bude efektívnou podporou pri rozvoji spoločnosti na medzinárodnej úrovni. Máte šancu stáť pri budovaní novej finančnej inštitúcie a nastavovať procesy od začiatku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3681227  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 - 1600 €, v závislosti na Vašich schopnostiach a skúsenostiach