Statik stavieb

NOVING s. r. o.

Miesto práce
Námestie SNP 323/8, 972 71 Nováky
Termín nástupu
dohodou
650 - 1 250 EUR/mesiacVýška mzdy bude určená podľa nadobudnutej praxe v odbore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie OK.
Navrhovanie stavebných konštrukcií.
Vypracovanie statických posudkov.
Statické výpočty.

Práca vo firme s viac ako 65-ročnou projektovou tradíciou.
Možnosť profesijného rastu.

Informácie o výberovom konaní

E-mailom, alebo poštou.
Životopis - profesijný, v prípade absolventa VŠ aj študijné úspechy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, odbor statika stavieb

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o ďalšie vzdelávanie a zvyšovanie si kvalifikácie.

NOVING je úspešná projekčná firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá zamestnáva približne 60 členný kolektív od mladých dynamických a kreatívnych ľudí až po skúsených a zodpovedných odborníkov.
My sme NOVING, sme rodinná firma a firemná rodina a hľadáme ľudí, ktorých navrhovanie a projekčná práca baví. Poskytujeme projekčné služby pre farmaceutický, biotechnologický, chemický, potravinársky, strojársky, hutnícky a energetický priemysel najmä na Slovensku a v Českej republike.
S nami získaš dlhoročnú perspektívu podpory a rastu Tvojej kariéry, ale aj stabilitu a zaujímavú prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 303207  Megjelentetés dátuma: 26.6.2020  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac