C#/.NET FullStack Developeri

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiac• od 1700 EUR/mesiac seniorská pozícia (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta), • v prípade nižších znalostí alebo obsadenia juniorskej pozície od 1300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj informačného systému Chastia FM pre správu majetku (facility a property management), energetický manažment a Chastia IoT - informačného systému na zber a vyhodnocovanie energetických údajov pomocou s využitím C# / ASP.NET MVC / ReactJS.
• Súčasťou náplne práce je okrem vývoja SW aj pomoc s implementovaním systému u zákazníkov a následná optimalizácia systému.
• Miesto práce je v kancelárii v Poprade alebo v kancelárii v Košiciach.

• Ponúkame prácu na zaujímavých, úspešných a perspektívnych projektoch,
• prístup k najnovším technológiám z oblasti IT,
• možnosť neustáleho vzdelávania,
• interná výučba anglického jazyka,
• prácu v mladom menšom kolektíve = osobnejšie vzťahy a prístup,
• firemné akcie - konferencie, teambuildingy, apod.
• V prípade záujmu možnosť hybridnej formy práce (office / home office)

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry ([email protected])
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Prihlásených kandidátov budeme informovať o výsledku a ďalšom postupe.
• Upozornenie: Prosím, pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

• Naším klientom je spoločnosť CHASTIA, s.r.o. , ktorej poslaním je vyvíjať a ponúkať software a služby najmä v oblasti grafických informačných systémov, facility a property managementu, IoT zberu a vyhodnocovania dát, zaobstaranie dát (zameranie skutkového stavu areálov, budov, TZB a pod.), prípravu a spracovanie dát do elektronickej podoby a ich implementáciu do informačného systému Chastia FM, Chastia ONE a Chastia IoT.
• Sídlo spoločnosti je v Poprade, ďalšie pobočky sú v Košiciach, Bratislave a Prahe.
( www.chastia.com )

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika matematika

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
SQL - Mierne pokročilý
.NET - Základy
ASP.NET - Základy
HTML - Základy
CSS - Základy
ReactJS - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ/VŠ vzdelanie so zameraním na informatiku alebo matematiku – aj študenti končiaceho ročníka VŠ,
• podmienkou je výborná znalosť programovacieho jazyka C#,
• znalosť jazyka SQL vítaná,
• základná znalosť .NET, ASP.NET, HTML, CSS a ReactJS,
• výhodou je znalosť vývoja mobilných aplikácií pre platformu Android, iOS, Xamarin,
• znalosť anglického jazyka na úrovni B2,
• Samostatný, vytrvalý a angažovaný typ, ktorý má ochotu učiť sa nové veci, je kreatívny a výkonný.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4208898  Megjelentetés dátuma: 22.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac