Samostatný účtovník v účtovnej kancelárii

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 800 EUR/mesiacNástupná mzda pre absolventa je 700 EUR, základná mzda kandidáta s praxou je od 850 EUR - bude závisieť od jeho praxe a od rozsahu pridelenej agendy, zamestnanci dostávajú okrem mesačnej mzdy ročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné spracovanie podvojného účtovníctva a mzdovej agendy viacerých spoločností, ktoré sú klientom etablovanej účtovnej kancelárie, t.j. :
• spracovanie štatistických výkazov, hlásení a prehľadov
• príprava daňových priznaní, kontrolných výkazov a súhrnných výkazov a hlásení,
• príprava a spracovanie účtovných závierok,
• spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy,
• komunikácia s klientmi,
• sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo,
• analýza a nastavovanie interných procesov

• Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
• možnosť odborného vzdelávania,
• v prípade absolventa bez praxe úvodné zaškolenie pod dohľadom skúseného profesionála,
• flexibilná pracovná doba,
• stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom.

• Profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry [email protected]
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

• Naším klientom je etablovaná účtovnícka kancelária, ktorá pôsobí v segmente outsourcingových a poradenských služieb od roku 2012.
• Ide o slovenskú spoločnosť so skúseným tímom odborníkov v oblasti vedenia účtovníctva, nastavovania firemných procesov a vývoja informačných systémov.
• Sídlo je v Poprade.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ vzdelanie ekonomického zamerania prednostne špecializácia v odbore účtovníctvo, audit, dane,
• dobrá znalosť účtovných a daňových predpisov,
• záujem o ďalšie vzdelávanie a profesijný rast,
• užívateľská úroveň práce s PC (Word, Excel).
• Zodpovedný, samostatný a spoľahlivý typ so zmyslom pre systematickú prácu a s dobrými komunikačnými a organizačnými schopnosťami.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3983345  Megjelentetés dátuma: 7.10.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac