Súkromná opatrovateľka - manažérka opatrovateľských služieb v rodine

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Opatrovanie pani, ktorá potrebuje dialýzu v jej domácom prostredí počas dňa,
• odvoz na dialýzu a k ďalším lekárom podľa potreby,
• manažment služieb už zabehnutých opatrovateliek, ktoré rodine vypomáhajú,
• operatívne riešenie problémov v úzkej spolupráci s príbuznými.

• Kandidátke, ktorá má skúsenosti s opatrovaním v zahraničí, ponúkame možnosť pracovať v mieste bydliska, garanciu pravidelného príjmu a korektného prístupu zo strany príbuzných.
• Na výkon práce je k dispozícii auto.

• Životopis so sprievodným listom, kde opíšete svoj záujem a motiváciu pre túto prácu pošlite prosím, čo najskôr na e mailovú adresu agentúry.
• V liste uveďte aj svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Prihlásené kandidátky budeme informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Prosím, pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

• Naším klientom je rodina žijúca v Poprade.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

• SŠ vzdelanie, zdravotné zameranie výhodou, ale nie je podmienkou,
• podmienkou sú preukázateľné skúsenosti s opatrovaním starších ľudí,
• aktívna vodičská prax.
• Samostatná, zodpovedná, zrelá a empatická pani, s veľmi dobrými organizačnými schopnosťami, ktorá má záujem prácu opatrovateľky v rodine vykonávať ako svoju hlavnú pracovnú činnosť.
• Bydlisko v Poprade a blízkom okolí.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3713912  Megjelentetés dátuma: 10.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR brutto