Obchodný a prevádzkový manažér športovo-relaxačného a tréningového centra

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR brutto počas skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za chod a hospodárske výsledky športovo relaxačného a tréningového centra, t.j. :
• koordinácia, riadenie a kontrola podriadených zamestnancov centra,
• aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych klientov centra,
• starostlivosť o spoluprácu s významnými klientmi,
• správa sociálnych sietí,
• plánovanie a koordinácia online a offline kampaní,
• príprava a realizácia marketingových a PR aktivít.

• Príležitosť pre sebarealizáciu,
• dynamická a rozmanitá práca v podmienkach moderného športovo relaxačného a tréningového centra.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry.
• V texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

• Naším klientom je športovo-relaxačné a tréningové centrum WINNER, jediné multifunkčné centrum svojho druhu v regióne Liptov.
• V tomto moderne vybavenom dvojpodlažnom športovisku s rozlohou takmer 2000 m2 sú podmienky pre profesionálny tréning na najvyššej úrovni.
• Centrum WINNER zastrešuje FITNESS ZÓNU, SKUPINOVÉ CVIČENIA, WELLNESS, FYZIOTERAPIU a SKATEMILL.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• VŠ vzdelanie,
• aktívna znalosť anglického jazyka,
• skúsenosti s vedením obchodných rokovaní a s aktívnym predajom výhodou,
• znalosť marketingových nástrojov,
• aktívny vodič.
• Samostatný, zodpovedný a výsledkovo zameraný manažér, ktorý má podnikavého ducha a výborné obchodnícke a komunikačné schopnosti.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3713907  Megjelentetés dátuma: 10.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR brutto počas skúšobnej doby.