Zubný lekár

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
základný plat brutto 1950 EUR ( závislý od základného obratu centra)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti klientom stomatologického centra, t.j. :
• stomatologické výkony – prevencia,
• záchovná stomatológia (výplne, ošetrenie koreňových kanálikov),
• protetická stomatológia (fixná aj snímateľná),
• chirurgická stomatológia (základné extrakcie)
• Pracovná doba: pondelok – štvrtok 7,00 hod – 15,30 hod, piatok 7,00 hod -13,30 hod.

• Perspektívne a stabilné zamestnanie v kultivovanom prostredí privátneho stomatologického centra,
• priaznivé podmienky pre sebarealizáciu v odbore,
• kvalitné materiálne a technické vybavenie,
• dobrá organizácia práce,
• priateľský kolektív,
• podpora vzdelávania,
• služobné auto

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry [email protected]
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov podľ zákona 18/2018 Z.z. a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

• Naším klientom súkromné stomatologické centrum Dentakra, Poprad (https://www.dentakra.sk)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína stomatológia

• VŠ vzdelanie 2. stupňa - lekárska fakulta, špecializácia v odbore zubné lekárstvo,
• prax v odbore,
• užívateľská znalosť práce s PC (Word, Excel),
• komunikačná úroveň anglického jazyka.
• Empatický, spoľahlivý a komunikatívny typ s profesionálnym vystupovaním a autentickým záujmom o pacientov.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3690348  Megjelentetés dátuma: 10.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný plat brutto 1950 EUR ( závislý od základného obratu centra)