Účtovník junior - výkon práce na základe živnostenského listu

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 650,- EUR; po zaučení 850,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce ekonomického charakteru v podmienkach obchodnej spoločnosti, t.j. :
• vystavovanie a kontrola faktúr,
• kontrola cien,
• účtovanie faktúr,
• mesačné a kvartálne zasielanie obratov,
• hlásenie stavu obalov pre Naturpack,
• prepočet a kontrola skladovej evidencie,
• kontrola a spracovávanie zmlúv,
• vedenie skladového hospodárstva a dôsledná evidencia ekofondu,
• telefonická komunikácia s odberateľmi (aj v zahraničí),
• operatívne riešenie problémov.
• Výkon práce na základe živnostenského oprávnenia.

• Pre motivovanú kandidátku príležitosť získať pracovné skúsenosti a perspektíva postupu na odbornejšiu pozíciu,
• kultivovavé pracovné prostredie,
• mladý kolektív.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry [email protected].
• V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme všetky kandidátky informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

• Naším klientom je prosperujúca obchodná spoločnosť FOR-TRABE, s.r.o. so sídlom v Poprade (www.melina.sk )

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

• VŠ vzdelanie ekonomického zamerania, aj študentka VŠ,
• aktívna znalosť anglického alebo iného cudzieho jazyka,
• znalosti z oblasti účtovníctva,
• ovládanie práce s PC (Word, Excel).
• Spoľahlivý, motivovaný a flexibilný typ, ktorý akceptuje výkon práce na základe živnostenského listu

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3574239  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupný plat 650,- EUR; po zaučení 850,- EUR